افتتاح سالن چند منظور در سفر وزیر ورزش و جوانان به سنندج

در سفر 2 ساعته وزیر ورزش و جوانان به سنندج سالن چند منظور و استخر بازسازیی حجاب سنندج افتتاح شد.

وزیر

به گزارش پایگاه خبری به هیز نیوز ، استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده 27 (واگذاری تکمیل و احداث پروژه های دولتی به بخش خصوصی) سال 1399 به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری تکمیل شده بود در سفر وزیر و جوانان به کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود 150 میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است، سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت هفتصد مترمربع بازسازی شده است .
کیومرث هاشمی در حاشیه افتتاح مجموعه استخر و سالن چند منظوره ویژه بانوان حجاب در سنندج اظهار کرد: سیاست دولت و بر اساس شورای عالی ورزش مبنا بر این است که پروژه های نیمه تمام را هر چه سریعتر به مرحله بهره برداری برسانیم.
وی افزود: از ابتدای دولت سیزدهم ۱۹۲۶ پروژه به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار گرفته است.
هاشمی، هدف از سفر به کردستان را افتتاح پروژه مذکور عنوان کرد و گفت: علاوه بر آن از پروژه شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان سنندج که یکی از دغدغه های مردم استان است بازدید خواهیم کرد.
کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر به استان کردستان از سالن شش هزار نفری مجموعه ۲۲ گولان شهر سنندج بازدید کرد هاشمی در این بازدید با تاکید بر تسریع در رفع مشکلات این پروژه اظهار داشت: از طریق شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی مشکلات این مجموعه پیگیری و برای مرتفع کردن آن اقدامات اساسی صورت خواهد گرفت.
وی همچنین تصریح کرد: پیشنهاد ما این است پس از رفع مشکلات و موانع این سالن مجهز و پیشرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان کردستان از طریق قانون ماده ۸۸ به مستاجر بخش خصوصی و یا از طریق قانون ماده ۲۷ به سرمایه گذار این بخش واگذار شود.
گفتنی است؛ رسول منعم مدیرکل امور استان‌ها، شکیبامهر مدیرکل دفتر فنی، پروین کرملو مدیرکل دفتر نظارت بانوان وزارت ورزش و جوانان در این سفر وزیر ورزش و جوانان را همراهی می کردند.

لینک کوتاه خبر:

http://bahez.com/?p=11349

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

پربحث ترین ها

آخرین اخبار