معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد؛

10 میلیارد برای تجهیز پایگاههای قهرمانی پرداخت می شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در جلسه با روسا و نواب روسای هیات‌های ورزشی استان کردستان از پرداخت 10 میلیارد ریال تا پایان سال برای تجهیز پایگاههای قهرمانی در هر استان خبر داد.

پولادگر

به گزراش پایگاه خبری به هیز نیوز، سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در این جلسه بر ضرورت جذب منابع مالی بخش خصوصی برای توسعه ورزش قهرمانی تاکید کرد وگفت: با توجه به محدود بودن اعتبارات دولتی ورود بخش خصوصی برای حمایت از ورزش را یکی از راهکارهای وزارت ورزش و جوانان است.
پولادگر اظهار داشت: باید از ظرفیت نهادهای اقتصادی و مجموعه های صنعتی بزرگ برای پیشبرد اهداف ورزش قهرمانی استفاده کرد به در راستا طرحی به مجلس ارائه شده
که به سرمایه‌گذار حوزه ورزش امتیازاتی داده می شود تا انگیزه سرمایه گذاران در بخش افزایش پیدا کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت : استان کردستان دارای استعدادها و چهره‌های شاخص ورزشی بسیاری است که اگر زمینه رشد و شکوفایی آنها فراهم شود قطعاً به راحتی می‌توانند سکوهای قهرمانی آسیا و جهان را فتح کنند. نظام‌نامه نخبه‌یابی ورزشی در وزارت ورزش و جوانان مصوب شده است و به زودی رونمایی و اجرایی می‌شود.
پولادگر یادآور شد: موضوع باشگاه داری و فرآیند آن باید در حوزه ورزش قهرمانی سرعت بخشیده و توسعه یابد تا از این راه مسئله ای به نام اشتغال قهرمانان حل شود. برگزاری مسابقات دو جانبه یا چند جانبه توسط استان های مرزی با کشورهای همجوار، لزوم ورودی رایگان لیگ ها برای استان های محروم و تلاش دولت برای توسعه ورزش همگانی، از دیگر مطالبی بود که معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به آن اشاره داشت.

لینک کوتاه خبر:

http://bahez.com/?p=10730

0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

آخرین اخبار

0
نظر شما برای ما مهم است، لطفا نظر خود را ثبت کنیدx