سه مدال طلای دختر وزنه بردار کردستانی در مسابقات کشوری

"شینا امانی" بانوی وزنه بردار کردستانی در روز دوم رقابت های قهرمانی کشور موفق به کسب سه مدال طلا شد.

شینا امانی

به گزارش پایگاه خبری به هیز نیوز ؛ ششمین دوره مسابقات وزنه‌برداری بزرگسالان بانوان قهرمانی کشور با کسب سه مدال زرین طلا و کسب عنوان قهرمانی ایران توسط شینا امانی شیردختر وزنه‌بردار کردستانی در دیار نصف جهان پیگیری شد.
در دومین روز این پیکارها که با حضور ۱۰۱‌ بانوی وزنه‌بردار از ۲۲ استان کشور به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است، در رقابت‌های دسته A وزن ۵۹ کیلوگرم شینا امانی دختر مستعد و خوش آتیه وزنه‌برداری کردستان بر روی تخته مسابقات به مصاف حریفان رفت و در جدالی نزدیک و تماشایی در مصاف با فولاد سرد و حریف قدرتمند استان البرز، با شایستگی و کسب سه مدال زرین طلا بر سکوی قهرمانی ایران ایستاد.
شینا امانی در حرکت یکضرب موفق به مهار وزنه ۷۸ کیلوگرم شد و در حرکت دو ضرب وزنه ۹۵ کیلوگرم را با موفقیت بالای سر برد تا در مجموع با رکورد ۱۷۳ کیلوگرم‌ و با دو کیلوگرم برتری نسبت به حریف استان البرز، با کسب سه مدال ارزشمند طلا، مقام قهرمانی ایران در سال ۱۴۰۳ را کسب کند و بار دیگر بر سکوی پرافتخار اول کشور ایستاد.
تیم وزنه‌برداری استان کردستان در این مسابقات با دو وزنه‌بردار با مربیگری میدیا کمری و حضور مهسا عبدالملکی بعنوان داور در این مسابقات به میدان رفته است.

لینک کوتاه خبر:

http://bahez.com/?p=11364

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

پربحث ترین ها

آخرین اخبار